V kategorii stavebního materiálu , lze zaslat poptávku na požadovaný produkt.

Střešní krytiny

Pálené krytiny 

Mezi velmi oblíbené střešní krytiny patří bezesporu pálené krytiny, což se samozřejmě odráží v jejich široké nabídce od různých výrobců. Mezi nejoblíbenější a také nejznámější pálené krytiny v České republice, patří bezesporu střešní tašky Tondach střešní tašky Bramac.

Pálené střešní tašky jsou velmi oblíbené pro svoji odolnost, osobitý vzhled a také pro svoji dlouhověkost. Pálená střešní taška se obecně hodí jako krytina na šikmé střechy, které mají sklon větší než 30 °, respektive 22 °, samozřejmě zde naleznete i modely pro nižší sklony.

Pálené tašky dodávají stavbám, ať už se jedná o rodinný dům nebo komerční prostory tradiční vzhled a dodají pocit jistoty a bezpečí. Pálené tašky od renomovaných výrobců jsou tak skvělou volbou, pokud hledáte střešní krytinu, která Vás klidně i přežije.

V naší nabídce naleznete pálené střešní krytiny značek Tondach, Bramac, Röben a Creaton. Rádi Vám s výběrem ideální střešní krytiny pomůžeme, neváhejte se na nás obrátit! mpolakservis@gmail.com

 

Betonové krytiny 

Betonové střešní krytiny se v současné době dostávají do popředí, protože mají skvělé užitné vlastnosti. Betonová střešní taška totiž má ty nejlepší užitné vlastnosti lehkých střešních krytin, ale také pálených tašek. Betonová taška je tak skvělou volbou nejen při stavbě nové střechy, ale také při rekonstrukci.

V naší nabídce naleznete betonové tašky od nejlepších výrobců na trhu. Prohlédněte si naše betonové střešní krytiny a pečlivě vybírejte, vždyť střecha dělá dům.

Lehké střešní krytiny 

Lehké střešní krytiny jsou stále oblíbenější zejména pro jejich nízkou zátěž na krovy, protože hlavně při rekonstrukci by v mnoha případech bylo nutné krovy nákladně zpevňovat. Mezi lehké střešní krytiny se řadí plechová střešní krytina, ale také krytiny bitumenové. Plechové střechy i střechy z bitumenu byly v minulosti považovány za střechy s krátkou životností, ale to naštěstí již nějakou dobu neplatí, protože do nových technologií a materiálů investují výrobci stále více prostředků.

V naší kategorii lehké střešní krytiny nabízíme především výrobky předních značek světového trhu jako je lehká střešní krytina Satjam, Ruukki, Omak Roof, Lindab či Onduline.