V kategorii stavebního materiálu , lze zaslat poptávku na požadovaný produkt.

Pálené tašky Röben

Röben MONZAPlus je pálená střešní drážková taška, která má větší formát. Díky větší velikosti tašky Monza Plus je pokládka střešní krytiny rychlejší a jednodušší. Díky tomu je možné zvolit i méně husté laťování. Navíc tak dosáhnete znatelně lehčí střechy, a právě proto je tato taška vhodná i při rekonstrukcích.

Tato velkoformátová pálená taška má boční drážku, která je odvodněna na plochu téže tašky a s hlavovou drážkou. Díky své konstrukci je pálená taška MONZAPlus vhodná i na střechy s mírnějším sklonem od 22°.

Pálená střešní krytina Röben Monza Plus je velmi oblíbená pro svoji příznivou cenu a výjimečný vzhled s velkou vlnou. Pro dlouholeté udržení barevné stálosti a odolnosti různým povětrnostním vlivům, mají tyto pálené tašky povrchovou úpravu různých engob a lazur.

Röben MonzaPlus engoba má moderní matný vzhled, který působí velmi elegantně na druhou stranu pálená taška Monza Plus glazura dosahuje vysokého lesku a střecha tak září do dáli. Další výhodou glazurované pálené tašky je pak její nižší prosákavost.

I tyto módní pálené tašky Röben splňují nejvyšší možné nároky na pálenou krytinu. Monza Plus je mrazuvzdorná, jedná se o celokeramický výrobek, díky svému povrchu s engobou nebo lazurou má samočistící efekt, je otěruvzdorná a má minimální náklady na údržbu či renovaci.

Nově jsou také střešní tašky Röben MONZAplus doplněny zoubkování na levé straně tašky, díky čemuž dosahují vyšší stabitility.